www.cvonline.hu

C++ Fejlesztő (Linux) [ZFCE-CL01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.05.30.
Jelentkezési határidő: 2012.10.31.
Hirdetés azonosító: 373950

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi megbízónk budapesti leányvállalata keres C++ programozókat számítógépes szimulációs és katonai kiképző rendszerek fejlesztéséhez.

Feladatok

- Kis fős csoportokban történő szoftverkomponens fejlesztés
- A C++ mellett további objektum orientált nyelvben is van lehetőség fejleszteni
- Agilis fejlesztői csapatban való részvétel

Elvárások

- Min. 1 éves C++ programozási nyelvben szerzett munkatapasztalat
- Linux operációs rendszerek legalább felhasználói szintű ismerete
- Angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban
- Alkalmasság önálló munkavégzésre
- Határidők betartása, a kiírt feladat követelményeinek megfelelő eredmény teljesítése
- Csapatszellem
- Utazásra való hajlandóság
- Legalább megkezdett felsőfokú tanulmányok

Előny

- Qt 4.x.x tapasztalat
- Német nyelv ismerete
- Diploma előny, de nem feltétel
- Tanulmányok alatt szerzett munkatapasztalat

Egyéb

Munkavégzés helye:

Budapest és alkalmanként európai kiküldetés: fél évente 1-3 hét (a munkavállaló utazási hajlandóságától függően hosszabb kiutazásra is van lehetőség).

Amit megbízónk kínál:

- Flexibilis munkavégzés
- Cafeteria
- Heti ingyenes nyelvórák (angol, német)
- Parkolási lehetőség
- Bicikli tároló, zuhanyzó
- Közös kerti sütögetés, sörpad, kosárpalánk - jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye
Kategória
IT / Informatika
Régió