www.cvonline.hu

Bankbiztosítási termékmenedzser

  • A hirdetés 671 napja lejárt

 Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Vezető kereskedelmi bank lakossági üzletágában bankbiztosítások fejlesztése
  • Egyes értékesítési csatornák támogatása
  • Új, innovatív termékek bevezetése
  • Versenytárs figyelés, elemzés
  • Elemzések, riportok készítése szenior menedzsment részére

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • biztosítónál vagy banknál szerzett min. 3 éves szakmai ismeretek
  • életbiztosítási termékek ismerete
  • angol nyelvtudás (min. közép fok)
  • magabiztos prezentációs készség
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kreativitás, együttműködési és felelősségvállalási képesség

Jelentkezési határidő: 2015. május 6.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő