www.cvonline.hu

Autószerelő

A NORAUTO 10 országban jelen lévő, több mint 400 autóközpontot működtető autófelszerelés-, autóalkatrész-áruház és márkafüggetlen gyorsszerviz-hálózat.

Soroksári telephelyre keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Autószerelő

Feladatok:

  • autószerelés színvonalas és gyors munkavégzéssel
  • az ügyfelek szakszerű és korrekt tájékoztatása és kiszolgálása
  • munkaterület és szerszámok rendben tartása

Elvárások:

  • autószerelői végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • 1-2 éves autószerelői tapasztala
  • ügyfélközpontú szemléletmód, csapatszellem
  • hétvégi munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • továbbfejlődési lehetőség
  • modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Soroksár

Önéletrajzát leadhatja személyesen az áruházban vagy elküldheti az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Soroksár
Kategória Energetika / Villamosság, Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest