www.cvonline.hu

Android szoftverfejlesztő munkatárs / programozó

MOBISOL Magyarország Kft.

Cégünk a hazai kereskedelmi PDA rendszerek piacán vezető szerepet betöltő magyar vállalkozás.

Olyan rendszerrel segíti a kereskedőket, amik egyénre szabottak, és partnerek igényeit tökéletesen kielégítik. Használatuk nagyon egyszerű, mégis rengeteg információt begyűjtenek, amik a fontosabb döntéseknél is a vezetők nagy segítségére lehet. Könnyű kezelni, könnyű vele dolgozni, könnyű vele riportálni. A legkorszerűbb technikával dolgozunk, és a legjobb munkatársakat gyűjtjük magunk köré.

Ebbe a csapatba keresünk:

Android szoftverfejlesztő munkatársat.

Feladatok:

PDA rendszer fejlesztése android nyelven, fejlesztési vezető irányítása mellett.

Elvárások:

-          Alapvető programozási ismeretek

-          Android nyelv ismerete

-          Jó alkalmazkodó képesség

Amit kínálunk:

-          Aktív csapat

-          Érdekes feladatok

-          Versenyképes jövedelem

Jelöltünk:

-          Pályakezdő vagy egyetemistahallgató

Munkavégzés helye:

-          Budapest

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest