www.cvonline.hu

Ambiciózus pályakezdő könyveő - bugyi munkavégzéssel

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.04.29.
Jelentkezési határidő: 2012.09.28.
Hirdetés azonosító: 437310

Ügyfelünk nagy múltú nemzetközi külkereskedelmi cég. Megbízásukból jelenleg több éves szakmai gyakorlattal rendelkező kollégát keresünk Pályakezdő Könyvelő pozícióba.

Feladatok:

- Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása
- Időbeli elhatárolások, átvezetések, korrekciók elkészítése
- Tárgyi eszközök és bérfeladások könyvelése
- Vállalatközi egyeztetések
- Analitikus és főkönyvi egyeztetések végrehajtása
- ÁFA és egyéb adóbevallások határidőre történő elkészítése
- Havi és éves beszámolók, évközi és év végi zárások jelentések elkészítése
- Közreműködés auditokban

Elvárások:

- 0-2 éves teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat előny
- saját autó
- Mérlegképes könyvelői, vagy felsőfokú gazdasági végzettség;
- Kiváló analitikus képesség
- Csapatjátékos
- Precizitás, pontosság, lojális, megbízható személyiség
- Terhelhetőség, kitartás

Amit kínálunk:

- stabil, biztos háttér
- versenyképes jövedelem
- fiatalos, dinamikus csapat
- érdekes, kihívásokkal teli munkakör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján