www.cvonline.hu

Adattárház fejlesztő

  • A hirdetés 967 napja lejárt

Feladatok:

-        részvétel az üzleti információs (BI) rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;

-        rendszerspecifikációk alapján fejlesztési feladatok elvégzése;

-        kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel;

-        adatmodellek minőségbiztosítása;

-        a fejlesztői tesztek megtervezése és kivitelezése.

 Elvárások:

Szakismeret:

-        magas szintű elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, MS SQL nyelv;

-        elméleti és gyakorlati adattárház tervezési ismeretek

-        a Microsoft üzleti intelligencia technológiák és termékek ismerete

-        előnyt jelent a következő konkrét rendszerek, vagy módszertanok valamelyikének ismerete:

-        Business Objects, DB/2, MySQL, Hibernate, UML

Végzettség:

-        szakirányú, informatikai/műszaki felsőfok

-        kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás

Egyéb jellemzők:

-        jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

-        pontos, igényes munkavégzés

-        számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés

Amit kínálunk:

-        versenyképes jövedelem és juttatások

-        felelősségteljes, önálló munkavégzés

-        szakmai fejlődés lehetősége

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő