www.cvonline.hu
Accounts Payable Specialist (European languages)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.26.
Jelentkezési határidő: 2016.03.30.
Hirdetés azonosító: 948645
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
If you are good at languages and numbers, join a dynamic team in an inspiring, multinational environment!

As an Accounts Payable Specialist you will
- handle and process vendor invoices;
- monitor master data changes according to the guidelines;
- reconcile vendor statements, research and correct discrepancies;
- respond to all vendor inquiries

Követelmények
You will be successful in the position if you are
- fluent in English AND in one of the following languages: German/French/Spanish/Italian/Polish;
- able to work under pressure and keep the deadlines;
- precise and always pay high attention to details

We offer you
- support to grow your career in an exciting multi-cultural and multi-lingual environment,
- on-the-job coaching and mentoring,
- competitive salary and benefit package

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...