www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 422716
lejárt

Karrier az Audinál

(13356) Vállalati kontroller - Kontrolling

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Vállalati szintű tervezés (mérleg, eredmény-kimutatás)
  • Kapcsolattartás a szakterületekkel/anyavállalattal
  • Havi, éves zárásban való részvétel
  • Belső/külső riportok elkészítése
  • Projektekben való részvétel, rendszerek fejlesztése

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.
Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Magas szintű MS-Office ismeretek
  • SAP-rendszer területén szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Pontos, körültekintő munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az -nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Pénzügy / Kontrolling / Beszerzés válaszolja meg Önnek: 13356