www.cvonline.hu

Webfejlesztő (PHP) [AH-22021]

Multinacionális partnerünkhöz keresünk webfejlesztőt.

Pozíció leírása, feladatok:

  • Kliens oldali felületek és funkcionalitás kialakítása (HTML/CSS/JS) az ügyfelek promóciós oldalain.
  • PHP alapú weboldalak fejlesztése, üzemeltetése;
  • Kliens oldali felületek és funkcionalitás kialakítása design tervek alapján (HTML/CSS/JS);
  • Többi fejlesztővel és projektvezetőkkel való folyamatos együttműködés.

Szükséges szakmai ismeretek, elvárások:

  • PHP 5.x, XML feldolgozás
  • JavaScript
  • HTML/XHTML szabványok
  • CSS 2.1 és böngészőfüggetlen megoldások ismerete
  • Szakmai igényesség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Alapszintű Photoshop-ismeret
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Előnyt jelent: HTML5/CSS3 tapasztalat, JavaScript framework (Mootools/jQuery) ismerete, SEO ismeretek, SVN, vagy más verziókövető rendszer ismerete, iPhone fejlesztési tapasztalat, tesztelési tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés (munkavállalói vagy alvállalkozói státuszban is),
  • Fiatalos, nyílt munkahelyi légkör
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Magyarország