Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Web Survey adminisztrátor

Régió:

Budapest

ADAB Search Kft.
Hozzáadva: 2014.06.30.
Hirdetés azonosító: 393289
lejárt

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • online kérdőívrendszerek adminisztrálása,
  • webes kérdőívtartalmak szerkesztése (HTML, CSS),
  • eredmények kiértékelése, statisztikák, riportok készítése.
Követelmények:
  • informatikai végzettség vagy releváns tapasztalat,
  • tárgyalóképes NÉMET és legalább középszintű ANGOL nyelvtudás,
  • HTML, CSS és hálózati, IT biztonsági ismeretek.
Előny:
  • SPSS vagy bármely statisztikai program ismerete,
  • PHP ismerete.
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése