www.cvonline.hu

Web Survey adminisztrátor

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • online kérdőívrendszerek adminisztrálása,
  • webes kérdőívtartalmak szerkesztése (HTML, CSS),
  • eredmények kiértékelése, statisztikák, riportok készítése.
Követelmények:
  • informatikai végzettség vagy releváns tapasztalat,
  • tárgyalóképes NÉMET és legalább középszintű ANGOL nyelvtudás,
  • HTML, CSS és hálózati, IT biztonsági ismeretek.
Előny:
  • SPSS vagy bármely statisztikai program ismerete,
  • PHP ismerete.
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest