Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Virtuális Valóság Szoftver Ergonómus

Régió:

Pest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.06.24.
Jelentkezési határidő: 2012.06.09.
Hirdetés azonosító: 347243
lejárt

A megbízónk egy már forgalomban lévő Magyar találmány fejlesztésével foglalkozó vállalkozás. A cég életében eljött az a pillanat, amikor nemzetközi piacra lépnek, emiatt bővítik a fejlesztési csapatukat. Ezt a folyamatot egy tőkebefektető csoport is támogatja, ezzel is hozzájárulva a merőben új technológiai újítás sikerességéhez.

Feladatok:

A GUI fejlesztése, részletekbe menő kidolgozása mind elmélet és gyakorlati szinten. Fontos a felhasználói felületeknek a kritérium szintű ismerete és legfőbb szempont a felhasználói logika követése a kezelői felületek kialakítása során. Mivel ez egy teljesen új terület, ezért a fejlesztői kreativitást szeretnék előtérbe helyezni a feladatkörrel kapcsolatban. Teljes mértékben úttörő és emiatt az alkotói szabadság szinte korlátlan emiatt a tankönyveket elfelejthetjük.

Elvárások:

- GUI fejlesztési tapasztalat
- Előny a játékfejlesztési tapasztalat
- Előny lehet a PHD végzettség/folyamatban levő
- Think outside the box
- Multi-platform fejlesztési tapasztalat (Windows, Mac OS, Linux) előny
- Aktív kommunikációs angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Innovatív szellemiségű, világhírű csapat
- Szakmai kihívásokban gazdag munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatal, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és vezetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/12437-virtualis-valosag-szoftver-ergonomus/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),347243);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése