www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • A hirdetés 637 napja lejárt

Cégünkről

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, magyar tulajdonú cég. Csapatunk hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy- és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.

Feladatok összefoglalása

  • Ügyvezető és a menedzsment munkájának támogatása
  • Külső és belső határidők egyeztetése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • A társasággal kapcsolatos reprezentációs feladatok ellátása
  • A vezető munkáját segítő írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása, irattárazása
  • Kapcsolattartás munka-, tűz-, környezetvédelmi felelőssel, az egészségügyi szolgálattal az általuk elvégzendő feladatok kontrollálása
  • Egyéb, a vezetői munkához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése (utazásszervezés, PR, ügyfélkapcsolat, stb.)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Windows és Office szoftverek készség szintű ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó szervező és kommunikációs képesség
  • Proaktivitás, önállóság
  • Megnyerő, önmagára és munkájára igényes, kedves személyiség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli angol nyelvismeret (minimum középfokú nyelvvizsga)

Előny

  • Szóbeli és írásbeli német nyelvismeret
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkába állás
  • „B” típusú jogosítvány

Munkavégzés helye

  • Pécs

Amit ajánlunk

  • Fiatal csapat, színvonalas munkafeltételek
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható juttatás, rugalmas munkaidő

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-mai címre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tüntesse fel a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!
Helyek Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol