Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Vezető .Net fejlesztő

Bluebird International ZRt.
Hozzáadva: 2014.09.02.
Jelentkezési határidő: 2012.03.27.
Hirdetés azonosító: 343791
lejárt

Pénzügyi területen egyedi szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba.

Vezető .NET fejlesztő

Feladatok:

  • Banki rendszerek tervezésének, fejlesztésének vezetése, és az ehhez kapcsolódó technikai feladatok ellátása a fejlesztés teljes életciklusán át
  • Feladatok kiosztása, számonkérése
  • A fejlesztés felügyelete
  • Ügyféllel való kapcsolattartás és egyeztetés
  • Fejlesztési ütemterv, specifikációk készítése

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év szakirányú gyakorlat, vezető fejlesztői tapasztalat
  • Új technológiák és trendek ismerete
  • .NET fejlesztésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Programnyelvek ismerete: C#, .NET, Java / J2EE, JSP, JavaScript, CSS, HTML,
  • Erős SQL ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Felelősségteljes, magas szakmai színvonalú munkakör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre cv@bluebird.hu.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése