www.cvonline.hu
Vezető .Net fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.03.26.
Jelentkezési határidő: 2012.03.27.
Hirdetés azonosító: 343791
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi területen egyedi szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba.

Vezető .NET fejlesztő

Feladatok:

  • Banki rendszerek tervezésének, fejlesztésének vezetése, és az ehhez kapcsolódó technikai feladatok ellátása a fejlesztés teljes életciklusán át
  • Feladatok kiosztása, számonkérése
  • A fejlesztés felügyelete
  • Ügyféllel való kapcsolattartás és egyeztetés
  • Fejlesztési ütemterv, specifikációk készítése

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év szakirányú gyakorlat, vezető fejlesztői tapasztalat
  • Új technológiák és trendek ismerete
  • .NET fejlesztésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Programnyelvek ismerete: C#, .NET, Java / J2EE, JSP, JavaScript, CSS, HTML,
  • Erős SQL ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Felelősségteljes, magas szakmai színvonalú munkakör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre E-mail cím megjelenítése.

Kategória
IT / Informatika
Régió