www.cvonline.hu

VEZETŐ KONTROLLER

  • Az állásajánlat lejárt.

A DELOG Debreceni Logisztikai Központ és Ipari Park Kft.

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • éves üzleti terv készítésének irányítása
  • időszaki kontrolling jelentések készítése
  • költséggazdálkodás követése
  • belső elszámolási rendszer kontrollálása
  • elemzések készítése

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • pénzügyi-számviteli ismeretek
  • kontrolling területen szerzett min. 2-3 éves gyakorlat
  • magas szintű számítógépes ismeret
  • rendszerben való gondolkodás, a feladatok önálló koordinálása
  • az aktív angol nyelvtudást előnyként értékeljük

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil szakmai háttér
  • mobiltelefon
  • egyéb juttatások

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen