Vezető Fejlesztő ( JAVA, JEE- senior és csoportvezető szint)

Vezető Fejlesztő (JAVA, JEE- senior és csoportvezető szint)

A Loxon risk management területen működő  szoftver megoldásokat fejlesztő nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő 130 fős szoftvercég. A Loxon értékei, az együttműködés az ügyfélorientált működés, konstruktivitás, szakmai kiválóság, kezdeményezőkészség. Érdekes feladatok, változatos technikai problémák és megoldások színesítik majd mindennapjait, amennyiben csatlakozik hozzánk.

Szakmai kihívások, feladatok:

  • Fizikai rendszerterv készítésben, rendszertervezésben való aktív részvétel
  • Rendszerprogramozás elsősorban JAVA (v6, v5[, v4]), SQL, PL/SQL, XML, JavaScript keretek között
  • Az elkészített programok tesztelése (fejlesztői tesztek, opcionálisan automata tesztek készítése)
  • Junior munkatársak betanítása, szakmai támogatása, szakmai csoport irányítása
  • Változatos interface fejlesztések külső rendszerekkel
  • Termékfejlesztésben való részvétel, új ötletek megvalósítása
  • Alapszintű adatbázis optimalizálás
  • Korábban bevezetett rendszerek továbbfejlesztése,hiba ill. performancia javítása, a rendszerhez kapcsolódó projekt struktúra ill. folyamatok átalakítása, egységesítése
  • Részvétel a belső folyamat kialakítás, optimalizálás és egységesítés területekhez kapcsolódó fejlesztői feladatok tervezésében, elvégzésében
  • Közös környezetek konfigurálása, kialakítása (adatbázis, alkalmazás szerver, build, stb), kapcsolódó automatizálást segítő scriptek készítése (sh, ant, maven, stb.)

Elvárások:

  • Elsősorban informatikai, műszaki felsőfokú végzettség
  • 4-6 év Szoftverfejlesztői gyakorlat Java programozási nyelven
  • 1-2 év Szoftverfejlesztői gyakorlat JEE architektúrában
  • Önálló strukturált gondolkodás, kezdeményezőkészség
  • Igényesség, megbízhatóság,
  • SCM (cvs és/vagy svn) ismerete (fejlesztői használat, branch-ek kezelése)
  • Angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Adatbázis, sql optimalizálási ismeretek
  • Issue tracking rendszer (bugzilla és/vagy JIRA) ismerete (használat szintjén)
  • Linux (CentOS) és/vagy unix (AIX) ismerete (hatékony használat szintjén)
  • Office (vagy ekvivalens) termékek ismerete (pl. minőségi dokumentumok, komplexebb táblázatok, ábrák, stb. készítése)
  • WebSphere (v6, v7), Oracle IAS (v10), WebLogic (v11), JBoss (v4-6), SunOne/Glassfish (v8-v9) alkalmazásszerverek, valamint Oracle (10-11g), MSSQL és DB2 adatbázis szerverek közül egy vagy több ismerete (configurálás, használat)
  • Kisebb szakmai csoportok irányításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű, szabadon választható cafeteria juttatások
  • Rekreációs lehetőségek: rendszeres irodai masszás; úszás, futás, kondicionáló terem használat
  • Folyamatos tanulás szakmai mentor támogatással
  • Konstruktív vállalati kultúra, egymást segítő összetartó közösség
  • Rendszeres csapatprogramok, közösségi események
  • Nemzetközi környezetben folyamatos szakmai fejlődés

Jelentkezni lehet a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest