VEVŐSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR német nyelvtudással (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 785532

Link megjelenítéseimages/editor/1351074527.jpg" border="0" width="300" />

Fejér megyei multinacionális gyártóvállalathoz keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a külföldi értékesítőkkel
  • A vevői rendelések visszaigazolása és nyomonkövetése
  • A beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A vállalat társosztályaival való együttműködés

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú (gazdasági, kereskedelmi, műszaki) végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat multinacionális vállalatnál
  • Tárgyalóképes német és kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • További nyelvismeret előny
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office, Excel haladó szint)
  • Kiváló kommunikáció
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldó készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem,
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrier egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR német nyelvtudással (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Fejér megye, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése