Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Vendor Communication Specialist (spanyol-angol)

Aim to Please-Vendor Communication Specialist (spanyol-angol)
Hozzáadva 2012.07.10.
Hirdetés azonosító: 418077
lejárt

Nemzetközi hátterű, budapesti székhelyű partnercégünk számára keresünk kiváló SPANYOL és ANGOL nyelvtudással rendelkező munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • A szállítókkal (vendor) történő folyamatos kapcsolattartás e-mailen és telefonon
  • A könyvelés és a számlakifizetés során felmerült problémák kezelése és továbbítása a megfelelő részleg felé
  • A számlák kifizetésének ellenőrzése és előkészítése a könyveléshez
  • Adminisztrációs feladatok, adatbázis kezelése
  • Konferencia-hívások szervezése a külföldi partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes SPANYOL  és  ANGOL nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, 1-2 év hasonló területen eltöltött munkatapasztalat előny
  • Microsoft Office ismerete, SAP ismerete előny

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése