Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Vegyésztechnikus

Mihalek Vezetõi Tanácsadó Kft.-Vegyésztechnikus
Hozzáadva 2012.05.07.
Hirdetés azonosító: 386749
lejárt

Megbízónk egy nemzetközi, alkatrészeket gyártó vállalat, amely 16 éve tevékenykedik Magyarországon és több száz főt alkalmaz. Jelenleg növekvő csapatukba keresünk vegésztechnikus munkatársat, aki ellátja a vállalat galvánüzemének folyamatirányítását, ügyel környezetvédelmi szempontokra és részt vesz a minőségbiztosítási terület feladataiban.

Feladatok:

- A galvánüzem technológiai folyamatainak kezelése
- Vegyszerek adagolásának kiszámítása
- Galvánfürdő beállítása, kezelése
- Vegyszerek készleteinek figyelése, utánrendelése
- A galvánüzem dokumentációjának vezetése
- Biztosítja a veszélyes anyagok kezelésére vonatkozó környezetvédelmi előírásoknak való megfelelést, dokumentációt, stb.
- Részt vesz a vállalat minőségügyi feladataiban

Elvárás:

- Vegyésztechnikusi végzettség (lehet veygészmérnök is, de nem feltétel)
- 3-4 éves, hasonló területen szerzett munkatapasztalat (festéküzem, labor, stb.)
- Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

- a feladatnak megfelelő szinvonalú bruttó jövedelem + cafeteria + utazási támogatás
- stabil, nagy multú vállalat, jó hangulatú vállalati légkör
- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

- Oroszlány

Oroszlány
Kategória
Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök, Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pest, Veszprém, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron, ... Fejér, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése