www.cvonline.hu

Vegyésztechnikus

  • A hirdetés 1693 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi, alkatrészeket gyártó vállalat, amely 16 éve tevékenykedik Magyarországon és több száz főt alkalmaz. Jelenleg növekvő csapatukba keresünk vegésztechnikus munkatársat, aki ellátja a vállalat galvánüzemének folyamatirányítását, ügyel környezetvédelmi szempontokra és részt vesz a minőségbiztosítási terület feladataiban.

Feladatok:

- A galvánüzem technológiai folyamatainak kezelése
- Vegyszerek adagolásának kiszámítása
- Galvánfürdő beállítása, kezelése
- Vegyszerek készleteinek figyelése, utánrendelése
- A galvánüzem dokumentációjának vezetése
- Biztosítja a veszélyes anyagok kezelésére vonatkozó környezetvédelmi előírásoknak való megfelelést, dokumentációt, stb.
- Részt vesz a vállalat minőségügyi feladataiban

Elvárás:

- Vegyésztechnikusi végzettség (lehet veygészmérnök is, de nem feltétel)
- 3-4 éves, hasonló területen szerzett munkatapasztalat (festéküzem, labor, stb.)
- Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

- a feladatnak megfelelő szinvonalú bruttó jövedelem + cafeteria + utazási támogatás
- stabil, nagy multú vállalat, jó hangulatú vállalati légkör
- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

- Oroszlány