Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Vegyészmérnök

Jobserver Személyzeti Tanácsadó Kft.-Vegyészmérnök
Hozzáadva 2012.09.17.
Hirdetés azonosító: 418302
lejárt

Termékfejlesztési vezető

Feladatok:

  • Új termékek fejlesztése,
  • A vállalat termékfejlesztésének teljes körű koordinációja,
  • Gyártás, beszerzés koordinációja
  • Minőségbiztosítási és minőségirányítási szempontok érvényesítése a termék előállítása során

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki végzettség
  • min. 4 éves gyakorlat gyártási környezetben
  • A kozmetikai és aromaterápiás szektor ismerete,
  • természetgyógyászat aromaterápia ágazat ismerete előnyt jelent
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • Kreativitás, rugalmasság,

Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar, Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése