www.cvonline.hu

Végtesztes minőségellenőr

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz az

Végtesztes minõségellenõri

munkakörben keres kollégát budaörsi telephelyére.

Feladatok:

-          Notebook alaplapok minõségellenõrzése

Elvárások:

-          forrasztási tapasztalat

-          középfokú elektronikai végzettség

-          Windows ismeretek (driver és szoftvertelepítés)

-          jó problémamegoldó képesség

-          precizitás

Elõny:

-          IPC vizsga

-          Notebook javítási tapasztalat

Munkavégzés helye:

-          Budaörs

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk:

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Mérnök / Műszaki, IT / Informatika, Energetika / Villamosság, Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budaörs, Budapest