www.cvonline.hu

VÁLLALATI ÜGYFÉLMENEDZSER

A Sopron Bank Zrt. - a Bank Burgenland AG 100%-os tulajdonú leányvállalataként - aktív és sikeres tevékenységet folytat a pénzügyi szolgáltatások területén.

A változó piaci viszonyok nap, mint nap új kihívások elé állítják szakképzett, ambiciózus munkatársainkat, akiknek köszönhetően a bank továbbra is intenzíven fejlődik.

A Sopron Bank Zrt. dinamikusan fejlődő tevékenységének támogatására munkatársat keres zalai vállalati központjába,

munkakör betöltésére.

Feladatai:

    Vállalati termékek értékesítése, teljes körű számlavezetési feladatok ellátása (ügyfél tájékoztatás, számlanyitás, tranzakciók)
    Új ügyfelek akvirálása
    Hiteltanácsadás
    Dedikált ügyfélportfólió kezelése
    Monitoring

Elvárásaink:

    Felsőfokú gazdasági végzettség
    Akvizíciós tevékenységben való jártasság
    Meglévő és jól működő kapcsolatrendszer
    Több éves banki tapasztalat (ezen belül min. 2 év vállalati hitelezési gyakorlat)
    Német nyelvismeret

Jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével a következő címre várjuk:

e-mail: az alábbi e-mail címre

Sopron Bank Zrt.
Keller Gyöngyi
9400 Sopron,
Kossuth L. u. 19.

Munkavégzés helye Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Sopron