Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

VÁLLALATI ÜGYFÉLMENEDZSER

Sopron Bank Burgenland Zrt. ( Grawe Group)-VÁLLALATI ÜGYFÉLMENEDZSER
Hozzáadva 2012.04.23.
Hirdetés azonosító: 391087
lejárt

A Sopron Bank Zrt. - a Bank Burgenland AG 100%-os tulajdonú leányvállalataként - aktív és sikeres tevékenységet folytat a pénzügyi szolgáltatások területén.

A változó piaci viszonyok nap, mint nap új kihívások elé állítják szakképzett, ambiciózus munkatársainkat, akiknek köszönhetően a bank továbbra is intenzíven fejlődik.

A Sopron Bank Zrt. dinamikusan fejlődő tevékenységének támogatására munkatársat keres zalai vállalati központjába,

munkakör betöltésére.

Feladatai:

    Vállalati termékek értékesítése, teljes körű számlavezetési feladatok ellátása (ügyfél tájékoztatás, számlanyitás, tranzakciók)
    Új ügyfelek akvirálása
    Hiteltanácsadás
    Dedikált ügyfélportfólió kezelése
    Monitoring

Elvárásaink:

    Felsőfokú gazdasági végzettség
    Akvizíciós tevékenységben való jártasság
    Meglévő és jól működő kapcsolatrendszer
    Több éves banki tapasztalat (ezen belül min. 2 év vállalati hitelezési gyakorlat)
    Német nyelvismeret

Jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével a következő címre várjuk:

e-mail: az alábbi e-mail címre

Sopron Bank Zrt.
Keller Gyöngyi
9400 Sopron,
Kossuth L. u. 19.

Munkavégzés helye:
Sopron
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Sopron

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése