Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Üzleti Vezető

Quaestor Csoport-Üzleti Vezető
Hozzáadva 2012.05.07.
Hirdetés azonosító: 393162
lejárt

Valami másra vágysz? Eleged van, hogy semmi sem változik? Nincs lehetőséged előre jutni a mostani munkahelyeden? Szeretnél egy nagy múltú dinamikusan növekvő cégcsoport értékesítési csapatának felépítésében az elsők között jó időben, jó helyen részt venni, és karriert befutni?

A legújabb szereplő a pénz- és kötvénypiacon! A 20 éves múltra visszatekintő, QUAESTOR cégcsoport, megkezdte új, aktív lakossági értékesítési hálózatának a kiépítését, melynek keretében pályázati lehetőséget biztosít leendő

partnereinek az ország teljes területén.

Ha szeretnél részt venni a pénzpiac, új meghatározó termékének bevezetésében, és érzed magadban a kihívást, a dinamikát, erőt, valami másra, újra vágysz, akkor köztünk a helyed!

Az ideális jelölt:

  • Lakás-takarékpénztári, vagy egyéb pénzpiaci értékesítési múlttal rendelkezik.
  • Széles a kapcsolati köre, céltudatos, elszánt, kitartó egy 30-50 fős csapat kialakításához.
  • Vezetői tapasztalata, ambíciója van.
  • Számlaképes.

Az Üzleti Vezető feladatai:

  • Új munkatársak kiválasztása, felvétele, betanítása, a tanácsadói szintek felépítése.
  • Folyamatos teljesítményértékelés, fejlesztés.
  •  A cég által forgalmazott termékpaletta – kiemelt hangsúllyal a lakás-előtakarékosság – ismerete.
  • Munkatársak napi munkájának menedzselése, ellenőrzése, riportok készítése.
  • Megyei szintű szakmai képzések megtartása.

Amit vezetőinknek biztosítunk:

•    Biztos, tőkeerős vállalati hátteret.
•    Kiemelkedő, egyedi jutalékrendszert.
•    Fix és teljesítményarányos jutalékot.
•    Gyors és kiemelkedő karriert.
•    Keresett, ismert, teljesen egyedi termékpalettát (lakossági és KKV termékek).
•    Brand szerinti státuszdemonstrációt.
•    Közös és jó hangulatú vezetői munkát és közeget, folyamatos képzést.

Szakmai önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
Országos
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém, Zala, ... Pest, Komárom-Esztergom, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Hajdú-Bihar, Győr-Moson-Sopron, Fejér, Csongrád, Borsod-Abaúj-Zemplén, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna, Nógrád, Békés, Baranya, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése