Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

ÜZEMORVOS

Inter-Personnel Személyzeti Tanácsadó Kft-ÜZEMORVOS
Hozzáadva 2012.04.23.
Hirdetés azonosító: 393977
lejárt

Multinacionális Győrben működő autóipari megbízónk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMORVOS

Feladatok:

  • Az Audi Hungaria foglalkozás-egészségügyi témáinak képviselése a vállalaton és a konszernen belül
  • Üzemorvosi vizsgálatok koordinálása, szakmai felügyelete
  • Együttműködés a foglalkozás-egészségügyi szolgáltatóval
  • Prevenció, az egészséges munkakörnyezet kialakításában való közreműködés foglalkozás-egészségügyi szempontból
  • Foglalkozás-egészségügyi témákban egészségjavító koncepciók tervezése és kivitelezése
  • Ergonómiai szempontok érvényesítése a munkakörnyezet kialakításában
  • Munkavégzés egészségkárosító hatásainak vizsgálata
  • A foglalkozás-egészségügyi témákban szoros együttműködés a vállalat munkabiztonságával
  • Prezentációk, statisztikák készítése és bemutatása a vállalat vezetése felé
  • Csökkent, illetve megváltozott munkaképességű dolgozók menedzselése a vállalaton belül

Elvárások:

  •  Általános orvostudományi egyetem, foglalkozás-egészségügyi vagy üzemorvosi szakvizsga
  •  Jó németnyelv-tudás
  •  Angol nyelv ismerete előnyt jelent
  •  Ergonómiai témákban való elméleti és gyakorlati jártasság
  •  Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  •  Min. 2 éves azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  •  Külföldi kiküldetésekre való hajlandóság
  •  Önálló, megbízható munkavégzés
  •  Jó koordinációs készség
  •  Magabiztos fellépés, jó kommunikációs képesség

Munkavégzés helye:
Győr

Győr
Kategória
Egészségügy / Szociális ellátás, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Győr

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése