www.cvonline.hu

Üzemi raktáros

  • Az állásajánlat lejárt.

HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat, 2007 decembere óta a Kedrion csoport tagja. A Kedrion Biopharma szektorában az ötödik helyet foglalja el és több mint 40 országban van jelen a világon. A csoport többek között kísérleti és alkalmazott kutatásokat is végez, élen jár a technológiai transzferben és elkötelezett híve a nemzeti önellátás támogatásának és a ritka betegségek elleni küzdelemnek.

Az emberi vérplazma ipari méretű feldolgozása hazánkban 1954-ben kezdődött, a gödöllői gyár közel 50 éve folyamatosan készít vérplazmából életmentő gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulinokat és véralvadási faktorokat, elsősorban a hazai betegellátást szolgálva.

A Kedrion Biopharma közreműködésével a hazai leányvállalat az elmúlt években termelő beruházások sorát valósította meg 50 millió eurót meghaladó értékben és ezzel a gödöllői gyár meghatározó szerepet tölt be a Kedrion Biopharma gyártóhelyei között.

Külföldi tulajdonban lévő gyógyszergyártó vállalat felvételt hirdet

ÜZEMI RAKTÁROS

pozícióba

Feladat:

  • Gyártáshoz szükséges anyagok, eszközök kiadása

  • Segédanyagok kimérése, kiadása

  • Szükséges dokumentációk, nyilvántartások vezetése

  • Hulladék dokumentált kezelése

  • Anyagmozgatás

  • Raktári rend fenntartása

Elvárás:

  • Középfokú végzettség

  • Targoncás jogosítvány

  • SAP ismerete előny

  • Megszakításnélküli munkarend vállalása

  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Cafeteria

  • Bónuszrendszer

Munkavégzés helye Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés, Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Gödöllő
Egyéb hasonló állások Önnek
Komponens beszállítói minőségbiztosítási mérnök

ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.

Feladatok: Részvétel elektronikai beszállító...

Tesztelési projektvezető - Budapest (Referenciaszám: KJ-1754)

Man at Work Kft.

  Elvárások: Villamos vagy mechatronikai mérn...

Operátor (Műszaki végzettséggel)

Bonbonetti Choco Kft.

Magyarország egyik jelentős élelmiszeripari vál...