www.cvonline.hu

ÜZEMI ASSZISZTENS

HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat. 2007 decembere óta az olasz tulajdonú Kedrion Csoport tagja. A vérplazma ipari méretű feldolgozása 1958-ban kezdődött, a gödöllői üzem több mint 50 éve folyamatosan készít plazmából gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulint, alvadási faktorokat. A frakcionáló üzem szerves együttműködésben áll a világon is elismert Országos Vérellátó Szolgálattal. Cégünk ezen együttműködés keretein belül biztosítja az évente több mint 350 000 önkéntes plazma donáció feldolgozását. Ezt a hagyományt fejleszti tovább 2008 óta az olasz Kedrion Csoport. A Kedrion Csoportot tulajdonosai 2001-ben hívták életre biológiai gyógyszerkészítmények fejlesztésére, gyártására és forgalmazására. A csoport több olyan cég egyesülésével jött létre, melyek már 1961 óta működtek ebben az iparágban. Azóta hatalmas tudást és szakértelmet halmoztak fel. A társadalom elkötelezett és proaktív tagjaként a Kedrion csoport arra törekszik, hogy működése során a betegek szükségletei és elvárásai, az egészségügyi intézmények és nemzetközi partnerek valamint az üzletvitel között szinergikus hatást érjen el. Ennek folyamatos biztosítását szolgálja többek között a Kedrion cég Etikai kódexe, Etikai Bizottsága, valamint az SA 8000 tanúsítványa. A Kedrion Csoport 40 országban van jelen a világon. A hatodik helyet foglalja el saját szektorában. A csoport mind kísérleti, mind alkalmazott kutatásokat végez. Ez a magyar plazmafeldolgozás számára jelentős előnyöket ad, mert kapacitásnöveléssel, minőségügyi korszerűsítéssel és termékfejlesztéssel biztosítja az uniós elvárásoknak való még jobb megfelelést. A HUMAN BioPlazma Kft. 2009 és 2011 között 5 milliárd forint értékű beruházással bővíti gödöllői gyártókapacitását. Azok a fejlesztések, amelyeket a Kedrion Csoport mint tulajdonos a Gödöllői üzemben megvalósít, számos új munkahelyet teremt és többlet adó- és járulékbefizetéssel járul hozzá a magyar gazdaság élénkítéséhez. A HUMAN BioPlazma Kft. hosszú távú célja az, hogy a 100%-os tulajdonában álló Plazmaferezis Állomás Közhasznú Nonprofit Kft. ferezises donorainak plazmájából előállított vérkészítmények, elsősorban a hazai betegellátást szolgálják

Kínált pozíció:

TERMELÉSI ASSZISZTENS

Feladat

  • Az üzem általános adminisztrációjának támogatása
  • üzemi oktatások szervezésében való és dokumentációjában való részvétel
  • Prezentációk, kimutatások készítése
  • Termelési adatok regisztrálása
  • Elemzések készítése

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség
  • Ms Office felhasználó szintű ismerete
  • legalább középfokú angol nyelvtudás, előny az olasz nyelvtudás

Pozitív tulajdonságok

  • Önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Jó elemző képesség

Amit kínálunk

  • Változatos kihívásokkal teli munka
  • Vonzó juttatási csomag

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkábaállás kezdete: Megállapodást követően azonnal
Fizetes: Versenyképes

Munkavégzés helye Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Gödöllő
Egyéb hasonló állások Önnek
Elektronikai beszállító fejlesztő mérnök (SD mérnök)

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata l...
Komárom-Esztergom

Projektmérnök - Székesfehérvár környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata: ...
Fejér

PLC programozó - Székesfehérvár környéke

T-HR Kft.

Fejér