www.cvonline.hu

Utazási tanácsadó / értékesítő

  • A hirdetés 828 napja lejárt

Egy hipermarketen belül augusztusban újonnan megnyitó irodába keresünk a megjelölt pozícióba

2 fő munkatársat.

Feladatok:

  • Utazásszervezés
  • Árajánlatok és kalkulációk készítése
  • Foglaláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Egyénre szabott utak megszervezése, teljes körű utazási tanácsadás nyújtása
  • Ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, személyesen, e-mailen, telefonon keresztül
  • Proaktív értékesítés áruházon belül

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Jó földrajzi tájékozottság
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat, vagy rátermettség
  • Pro-aktív szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodás az iroda nyitva tartásához

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

  • 14. kerület

Munkaidő:

  • Beosztástól, és az iroda tartásától függően változó, akár szombaton is
Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő