www.cvonline.hu
Unix / Storage Rendszeradminisztrátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.06.11.
Jelentkezési határidő: 2012.06.13.
Hirdetés azonosító: 383865
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Bluebird International Zrt.Hosszú távú bécsi munkavégzésre keresünk osztrák megrendelőnk számára

UNIX/Storage rendszeradminisztrátort,

aki felelős a meglévő  storage rendszerek üzemeltetésért, karbantartásáért és optimalizálásáért.

Feladatok:

  • storage megoldások kidolgozása és megvalósítása az ügyfelek részére
  • installálás és konfigurálás storage rendszeren
  • performance tuning, hibakezelés
  • szerver, storage és backup rendszerek felügyelete, monitorozása
  • dokumentáció készítése

Elvárás:

  • több éves tapasztalat UNIX-/Storage környezetben
  • storage rendszerek kimagasló ismerete (Netapp/HDS/EMC)
  • kimagasló UNIX ismeret (HP-UX/Solaris/Linux)

Előny:

  • backup megoldások (Legato és/vagy Netbackup)
  • certifikációk

Amit ajánlunk:

  • változatás és kihívást jelentő feladatok
  • nagyfokú önállóság
  • kellemes munkakörnyezet
  • könnyű megközelíthetőség
  • külföldi interjúk megszervezése
  • versenyképes, EUR alapú jövedelem
  • utazási költségek fedezése
  • szállás intézése (akár családoknak is)

Bluebird International Zrt.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld