www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója. 16 éves tapasztalat, 900 fős csapat, 140 márkás termékportfólió, és több, mint 100 millió eurós forgalom jellemzi.

Hamarosan nyíló zalaegerszegi telephelyünkre

autóalkatrész ismerettel rendelkező

Ügyfélszolgálati munkatársat

keresünk.

Feladatok:

  • ügyfeleink gyors, udvarias, segítőkész kiszolgálása személyesen és telefonon,
  • beérkező megrendelések kezelése és feldolgozása, dokumentálás,
  • készletfigyelés
  • partnerek informálása az akciókról, rendelésekről,
  • reklamációkezelés,
  • segítségnyújtás a raktározásban.

Elvárások:

  • műszaki/autószerelői végzettség és affinitás,
  • 2-3 éves ügyfélkezelésben szerzett gyakorlat (lehetőleg autóipari területen),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások,
  • szakmai képzések,
  • támogató, lelkes csapat,
  • piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el motivációs levelét, önéletrajzát a munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Zalaegerszeg
Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Zalaegerszeg