www.cvonline.hu

Ügyfélreferens

  • A hirdetés 450 napja lejárt

A Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO) Ügyfélszolgálati csoportja

munkatársat keres.

Feladatok:

  • bankinformatikai területen a kijelölt ügyfelek számviteli hibabejelentésének fogadása, kezelése (főkönyvi könyvelés, jelentések témakörben)
  • felhasználói támogatás
  • kapcsolódó nyilvántartások kezelése

Elvárások a leendő ügyfélreferens kollégánkkal szemben:

  • legalább középfokú szakirányú banki számviteli/banki végzettség, vagy
  • hasonló területen szerezett, minimum 2 éves tapasztalat
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel,)
  • önálló munkavégzés, pontosság
  • kiváló kommunikációs készség
  • fejlett problémafelismerő- és megoldó képesség
  • csapatjátékos attitűd
  • rendszerszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • pontosság, megbízhatóság
  • terhelhetőség, nagy munkabírás
  • stressztűrés

Előny:

  • Takarékszövetkezetnél szerzett tapasztalat,
  • Kisbanki Boss rendszer ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.