www.cvonline.hu

Tűzőnő

Trenkwalder
Hozzáadva: 2016.07.29.
Jelentkezési határidő: 2012.06.10.
Hirdetés azonosító: 405208
lejárt

teaser top

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Nyíregyháza melletti cipőüzembe az alábbi munkakörbe keresünk munkavállalókat:

Tűzőnő

Elvárások:

  • varrónői vagy cipőfelsőrészkészítői középfokú végzettség
  • ipari varrógépek kezelésének ismerete
  • bőrmegmunkálásban való jártasság

Jelentkezni:

Önéletrajzzal!

E-mail cím megjelenítése

TRENKWALDER KFT.
Nyíregyháza
Dózsa György utca 3. magasföldszint

teaser bottom
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szabolcs-Szatmár-Bereg