www.cvonline.hu

Tudományos Titkár

  • A hirdetés 1924 napja lejárt

Molekuláris és mikrobiológiai kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalkozás munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • pályázatok végrehajtásának nyomonkövetése,
  • közreműködés pályázatok írásában,
  • a szakmai adminisztráció végzése,
  • az üzletág működéséért felelős vezérigazgató-helyettes munkájának adminisztratív támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • angol nyelv tárgyalásszintű ismerete,
  • MS Office felhasználói ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Bérezés:

  • megegyezés szerint

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, és motivációs levelét a lenti e-mail címre várjuk.

További információ ugyanezen az e-mail címen kérhető. Jelentkezési határidő: 2012. augusztus 15. A jelentkezések elbírálása folyamatosan történik!

Helyek Pécs
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő