www.cvonline.hu

Tréning specialista

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 375911

Multinacionális partnercégünk részére keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • képzési szükségletek elemzése
  • vezetői tréningek kidolgozása, megtartása, megtartatása
  • egyéni és csoportos fejlesztési programok kidolgozása, lebonyolítása és adminisztrációja a vállalat képzési politikájának és üzleti érdekeinek mentén
  • kompetencia mátrix frissítésének koordinációja
  • tréning mátrix elkészítése, aktualizálása
  • tréningek szervezése és megtartása az új belépő munkatársak részére, a szükséges tananyagok elkészítése
  • segítségnyújtás a külső, belső trénerek munkája során
  • a tréningek költségkeretének nyomon követése, havi és éves kimutatások, tervek készítése

Elvárások:

  • gyártó cégnél szerzett min. 2 éves, azonos vagy nagyban hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlenül fontos a pozíció betöltéséhez
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • magabiztos fellépés, csapatszellem
  • terhelhetőség, pontosság

Munkavégzés helye: Hajdú Bihar megye

Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven fizetési igényének és a pozíció nevének tárgy menüben történő pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

További információkért érdeklődjön a 06/30/688-3238-as telefonszámon.