Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Treasury and Account Receivable Team Members

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.09.23.
Jelentkezési határidő: 2012.06.09.
Hirdetés azonosító: 407184
lejárt

Our client is nr 1 in the global diagnostics market, the leading supplier of medicines for cancer and transplantation and a market leader in virology. For the company's newly set up Shared Service Centre in Hungary, which provides finance, procurement and human resource services to its European operations we are in search for

Treasury and Account Receivable Team Members with fluent English language knowledge

Feladatok:

- Process Treasury and AR transactions in SAP
- Perform monthly treasury and AR activities
- Take part in yearly audits
- Reconcile financial items, intercompany accounts.
- Ensure the smooth running of the Treasury and AR processes

Elvárások:

- University/college degree in Economics, Finance and Accounting or Business Administration
- 1 to 2 years relevant experience preferably in SSC environment
- Experience with SAP is an advantage
- Excellent written and spoken command of English language

Amit kínálunk:

- Opportunity to join a successful international Group
- Career development opportunity
- Excellent training opportunities
- Competitive compensation

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/17020-treasury-and-account-receivable-team-members/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),407184);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése