www.cvonline.hu

Titkárnő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.07.28.
Hirdetés azonosító: 435829

Partnercégünk megbízásából azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Titkárnő

Feladatok:

  • Mérnöki szakterület általános adminisztrációjának ellátása, beleértve a vezetők támogatását (iratkezelés, irat,- és feladat-nyilvántartás, titokvédelmi, levelezési és postázási feladatok),
  • angol nyelvű levelezés önálló bonyolítása,
  • kiküldetések teljes körű lebonyolítása,
  • értekezletek előkészítése és szervezése,
  • reprezentáció teljes körű ügyintézése.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett, legalább 5 éves tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség,
  • középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Ms Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • feddhetetlenség,
  • önállóság, komolyság, lojalitás.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú lehetőség,
  • kiváló munkakörülmények, nyugodt légkör,
  • összetett, kihívást jelentő munkakör.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Referencia szám: HC-1

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.