www.cvonline.hu

Tesztoperátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 510414

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • termelés során az áramkörök és modulok tesztelése, hibaelemzése
  • javításra váró modulok diagnosztikája, szükséges információk rögzítése
  • mérőműszerekkel, technológiával kapcsolatos hibákról a mérnökség tájékoztatása
  • folyamatoptimalizálás
Elvárások:
  • érettségi
  • elektronikai műszerész/technikus, híradásipari műszerész/technikus végzettség
  • áramkörök, műszerek és alkatrészek alapos ismerete
  • forrasztástechnikai gyakorlat
  • számítógépkezelési ismeretek
  • tapasztalat áramkörök tesztelésében
  • készülékek alkatrész szintű javításában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • pontosság, precizitás
  • jó problémakezelés
  • jó kommunikációs készség
Amit kínálunk:
  • multinacionális közeg
  • fejlődési lehetőség
  • stabil hátterű vállalat
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarend
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Referencia szám: SZÜ 01