Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Tesztmérnök

Bluebird International ZRt.
Hozzáadva: 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2012.09.20.
Hirdetés azonosító: 429517
lejárt

Bluebird International Zrt.

Telekommunikációs szektorban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk hosszú távú budapesti munkavégzésre szakembert az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok

  • Tesztelés és vertifikáció megtervezése;
  • Hálózati elemeken végzett tesztelés;
  • Tesztelés automatizálása

Elvárások

  • Informatikai végzettség;
  • Erős hálózati és IP ismeretek;
  • Tesztelésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Multinacionális környezet;
  • Felelősségteljes, magas szakmai színvonalú munkakör.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése