www.cvonline.hu

Tesztmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.07.31.
Hirdetés azonosító: 410223

Járműrendszerek gyártásában és fejlesztésében piacvezető szerepet betöltő Ügyfelünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk új munkatársakat.

Tesztmérnök

Feladatok:
  • Vasúti fékvezérlő rendszer pneumatikus elemeinek vizsgálata
  • Kísérlettervezés, mérőrendszer megtervezése és felépítése
  • Műszeres mérések végrehajtása, eredmények kiértékelése, dokumentáció készítése
  • Mérési eredmények analízise
  • Fejlesztői csoport támogatása mérési eredményekkel, tapasztalatokkal
  • Új mérési eljárások bevezetése, prezentálása
  • Prototípusok vizsgálata, szériaengedélyezések, prototípus legyártásának támogatása
  • Reklamációk kivizsgálása, hiba analízis
  • Folyamatos műszaki konzultáció a szervezeti egységet érintő projektfeladatokról a nemzetközi társcsapatokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök, mechatronika, villamosmérnök) végzettség
  • Angol nyelv erős középfokú ismerete írásban és szóban elengedhetetlen
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Gépgyártási technológiák ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Precízség, pontos munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődés, új kihívások,
  • Hosszú távú munka egy lendületes, fiatalos csapatban,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél,
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió