www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 1804 napja lejárt
Partnercégünk részére keresünk munkatársat
Tesztmérnök
pozícióba

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális elektronikai vállalat folyamatosan fejlődő gyáregysége

Munkavégzés helye:
Tab

Feladatok:
  • Teszterek fejlesztése, üzemeltetése
  • Tesztprogramok készítése, módosítása
  • Részvétel a kieső termékek elemzésében
  • Új termékek esetén tesztelhetőség felmérése, teszt eljárások kiválasztása
  • A tesztberendezések karbantartási eljárásainak javítása
Elvárások:
  • Felsőfokú villamosmérnöki, műszaki informatikai, esetleg mechatronikai végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Méréstechnikai ismeretek
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Külföldi karrier a vállalaton belül
Helyek Tab
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő