www.cvonline.hu

Területi képviselő

  • A hirdetés 973 napja lejárt

Italforgalmazó és gyártó cég

területi képviselőt

keres Kelet-Magyarország területére

Feladatok:

  • Új vevő felkutatása, meglévő partnerek kezelése
  • Ajánlatok – szerződések készítése, precíz dokumentálása
  • Napi, heti, havi jelentések készítése
  • Kereskedelmi folyamatok nyomon követése a gyárból az ügyfélig.
  • Konkurencia és piacfigyelés

Elvárások:

  • Kimagaslóan precíz – önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

HORECA vagy italnagyker tapasztalat, hasonló területen eltöltött minimum 2 év

Munkavégzés helye: Jász –Nagykun- Szolnok megye és Bács-Kiskun megye

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő