x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Területi értékesítési csoportvezetői karrierprogram

MTT Media Kft.-Területi értékesítési csoportvezetői karrierprogram
Hozzáadva 2012.08.10.
Hirdetés azonosító: 363869
lejárt

A nemzetközi háttérrel rendelkező
Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság
munkatársakat keres

Területi értékesítési csoportvezetői karrierprogramjába

az alábbi feltételekkel:

www.mtt.hu, www.telefonkonyv.hu, www.aranyoldalak.hu , www.varosom.hu

Feladatok:

Betanulási időszakban (átlagosan 6-9 hónap):

  • nyomtatott és internetes hirdetési lehetőségek, felületek bemutatása és értékesítése, cégek, vállalkozók és intézmények számára média tanácsadóként
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, szakmai tanácsadás
  • személyes tárgyalások lebonyolítása
  • média tanácsadók munkájának támogatása (mentorálás és coaching)

Betanulási időszakot követően:

  • értékesítési csoportvezetőként egy 15-20 fős média tanácsadói csapat munkájának irányítása, napi szintű szervezése
  • média tanácsadók motiválása megfelelő vezetési eszközökkel, az optimális értékesítési eredmények elérése érdekében
  • az értékesítési terület feldolgozottságának biztosítása
  • ügyfélszerzés támogatása
  • teljes felelősség a hozzá tartozó értékesítési terület eredményeiért
  • tanácsadók napi kísérése, folyamatos teljesítményértékelés

Amit a leendő kollégánktól elvárunk:

  • minimum 5 év értékesítésben szerzett munkatapasztalat
  • előnyt jelent a több éves tapasztalat minimum 10 fős értékesítési csapat irányításában
  • B- kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • saját személygépkocsi
  • üzleties megjelenés, vezetői kompetenciák
  • jó időbeosztás és céltudatosság
  • csapatát állandó, magas szintű teljesítményre ösztönző személyiség
  • eredmény orientáltság, a felmerülő érdekellentétek konstruktív kezelése

Amit kínálunk:

  • fix alapfizetés + jutalék + csoportvezetőként egyéb juttatások (mobiltelefon, laptop, üzemanyag költségtérítés)
  • folyamatos tréningek és szakmai továbbképzések
  • modern munkakörnyezet
  • egy nemzetközi kiadóvállalat valamennyi egyéb előnye

Munkavégzés helye:

 Lakóhely szerinti megye

Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR, Kereskedelem / Értékesítés
Minimális tapasztalat
Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség
Középiskola
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Békés, Nógrád, Pest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése