www.cvonline.hu

Termelésvezető

Pharma Pack Hungary Kft.

A CEMELOG Zrt. piacvezető logisztikai cég leányvállalata

keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • Anyagszükséglet felmérése, alapanyagok biztosítása, anyagok átvétele
  • Gyártás előkészítése illetve annak felügyelete
  • Gyártás dokumentálása, gyártásközi ellenőrzések értékelése
  • Gyártás ütemezése
  • Elszámolások, raktárkészlet kezelése (ORCA)
  • Készáru átadás
  • Számlázás
  • Dolgozók munkarendjének kialakítása, munkájuk koordinálása és értékelése
  • Gyártótér, ill. az üzem rendjének és tisztaságának felügyelete
  • Belső szabályzatok, műveleti utasítások betartása, betartatás
  • Kapcsolattartás partnerekkel (külső és belső)

Elvárások:

  • gyógyszergyártás területén szerzett tapasztalat
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felsőfokú iskolai végzettség
  • nagyfokú precizitás
  • terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • szakirányú felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fizetési igénnyel és motivációs levéllel ellátott, önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Budaörs