www.cvonline.hu

Termelésvezető helyettes

  • A hirdetés 1994 napja lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 1700 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma több mint 400 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, (forgácsolás) területén szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat, ideális esetben alumínium megmunkálás területén
  • CNC gépek üzemeltetésében és hegesztés területén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Termelésirányítási- és munkaszervezési ismeret és tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvismeret írásban és szóban, angol nyelv ismerete előny
  • Termelésirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Számítógépes ismeretek: Windows, MsOffice, AutoCad, (Catia V5)
  • Utazási hajlandóság, külföldi betanulás vállalása

Feladatai:

  • Termelésirányítás, -tervezés és munkaszervezés
  • Munkatársak folyamatos képzése, értékelése
  • Részvétel a stratégiai tervezésében
  • A termelés nyomon követése, a termékek és folyamatok minőségének folyamatos javítása, optimalizálása, határidők betartásának ellenőrzése
  • Technológiai-, minőségbiztosítási-, munkavédelmi-, környezetvédelmi előírások betartatása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

Az önéletrajzokat magyar és lehetőség szerint német nyelven az alábbi e-mail  címre várjuk:

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése alatt olvashat.