x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Termelésvezető helyettes

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.-Termelésvezető helyettes
Hozzáadva 2012.04.02.
Hirdetés azonosító: 382636
lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 1700 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma több mint 400 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, (forgácsolás) területén szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat, ideális esetben alumínium megmunkálás területén
  • CNC gépek üzemeltetésében és hegesztés területén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Termelésirányítási- és munkaszervezési ismeret és tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvismeret írásban és szóban, angol nyelv ismerete előny
  • Termelésirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Számítógépes ismeretek: Windows, MsOffice, AutoCad, (Catia V5)
  • Utazási hajlandóság, külföldi betanulás vállalása

Feladatai:

  • Termelésirányítás, -tervezés és munkaszervezés
  • Munkatársak folyamatos képzése, értékelése
  • Részvétel a stratégiai tervezésében
  • A termelés nyomon követése, a termékek és folyamatok minőségének folyamatos javítása, optimalizálása, határidők betartásának ellenőrzése
  • Technológiai-, minőségbiztosítási-, munkavédelmi-, környezetvédelmi előírások betartatása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

Az önéletrajzokat magyar és lehetőség szerint német nyelven az alábbi e-mail  címre várjuk:

Cégünkről bővebben a www.hubner-hungary.com alatt olvashat.

Kategória
Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat
Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Hajdú-Bihar, Zala, Veszprém, Vas, Pest, Komárom-Esztergom, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Győr-Moson-Sopron, Fejér, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna, Nógrád, Békés, Baranya, Budapest, Nyíregyháza

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése