www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ (4769)

  • A hirdetés 1858 napja lejárt

Feladatok:
•A termelés irányítása (90-220 fő)
•A termelési tervek teljesítése
•A folyamatos termelés biztosítása
•Hatékonyság folyamatos javítása
•Munkafolyamatok optimalizálása
•Kapcsolattartás az anyavállalattal

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Tárgyalóképes német nyelvtudás
•Kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság, együttműködési képesség
•Motivációs és kommunikációs képesség

Előny:
•Autóipar területén szerzett tapasztalat
•Angol nyelv ismerete

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•Továbbképzési lehetőség

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég. Az észak-nyugat magyarországi vállalat egy nemzetközi konszern tagja, gumi és műanyag csatlakozástechnikai elemeket gyárt az autóipar számára. A 11.000 m2-en működő gyár több, mint 1000 főnek biztosít munkalehetőséget.

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
Link megjelenítése oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Kérdéseire szívesen válaszolok a 0670/3800490-es telefonszámon