www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.17.
 Hirdetés azonosító: 492316
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI MSD divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban  fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt és szállít termékeket. A jelenleg több mint 600 főt foglalkoztató üzemünkbe keresünk Termeléstámogató mérnöki munkakörbe friss diplomás illetve tapasztalattal rendelkező pályázókat is, akik lendületes személyiségükkel szeretnének csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz!

Kínált pozíció:

TERMELÉS TÁMOGATÓ MÉRNÖK

Feladatai:

  • Termelés mérnöki támogatása
  • A termékminőség javítása, új termék fejlesztésének, illetve technológiai fejlesztése
  • A gyártóképesség felügyelete, karbantartása és fejlesztése
  • Gyártástechnológia karbantartása és fejlesztése
  • Selejtanalitikai adatok alapján operatív intézkedések megtétele a selejtokok megszüntetésére
  • Technológiai javítások kezdeményezése, végrehajtásuk megszervezése, értékelés és a változások bevezetése
  • A gyártástechnológia felügyelete, karbantartása, a kapcsolódó munkafolyamatok betanítása, oktatása

Elvárások:

  • Egyetemi, gépészmérnöki szakon szerzett végzettség
  • Lemezmegmunkálási techológiák, gépek és szerszámok ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet,
  • Versenyképes bérezés,
  • Bejárás támogatás,
  • Cafeteria juttatás,
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát küldje el a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Alsózsolca