www.cvonline.hu

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ ASZEPTIKUS ÜZEMBE

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. gödöllői telephelye

Steril Termékek Termelési Igazgatósága

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ

munkatársat keres.

A munkakör betöltőjének feladatai:

  • A részleg termelési feladatainak irányítása, a részleg működésének napi ellenőrzése;
  • Selejtcsökkentő tényezők feltárása, javaslattétel a technológia és anyagnorma javítására;
  • Az üzemi validációs munkákban és auditokon (angol nyelvű is) történő részvétel;
  • Gépek és berendezések karbantartásának és átépítésének ellenőrzése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan vegyészmérnöki, gyógyszerész végzettség);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen, termelésben szerzett 1-2 éves tapasztalat;
  • Határozott személyiség;
  • Stressztűrő képesség;
  • Műszaki affinitás.

Előny:

  • Gyógyszertermelő-üzemi tapasztalat;
  • Aszeptikus gyógyszergyártási ismeretek.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, jelentkezését angol és magyar nyelvű önéletrajzzal, illetve bizonyítvány-másolatokkal 2012. augusztus 21-ig várjuk az alábbi címen:

hr-godollo@teva.hu

Munkavégzés helye Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Gödöllő, Budapest