www.cvonline.hu

Termelési kontroller

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely jelentős bővítést valósít meg 2012-ben

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
  • Részvétel az eredményterv, mérlegterv és beruházási terv elkészítésében
  • Termékek vagy termékcsaládok terv-tény adatainak elemzése
  • Ajánlati, terv- és utókalkulációk készítése
  • Gazdaságossági, jövedelmezőségi számítások elkészítése
  • Együttműködés a vállalat társszervezeteivel
Elvárások:
  • Gazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves, termelő vállalatnál szerzett szakmai gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP R/3 ismeret
  • MS Office programok (különösen az Excel, VB makrók) rutinos ismerete
  • Az ideális jelölt tapasztalt termékgazdaságossági számítások, valamint mérleg és eredménykimutatás készítésében
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés, teljesítmény utáni bónusz, cafeteria, laptop
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest