www.cvonline.hu
Termelési kontroller (Referenciaszám: PJ1985)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.08.09.
Jelentkezési határidő: 2012.11.06.
Hirdetés azonosító: 436305
lejárt

Veszprém megyei multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Termelési kontroller

Feladatok:
- Havi szintű elemzések, előrejelzések, riportok készítése a helyi menedzsment számára a döntések meghozatala érdekében
- Részvétel a tervezési folyamatokban, valamint a résztvevő részlegektől adatok, információk összegyűjtése
- Termelési folyamatok pénzügyi értékelése, javaslattétel a változásokra a költséghatékonyság érdekében
- Riportolási rendszer naprakészen tartása

Elvárások:
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Multinacionális környezetben, termelés és controlling területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
- Folyékony angol nyelvismeret
- Erős Exel, PowerPoint, SAP ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Kedvező bejárás támogatás vagy albérlet támogatás
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a csilla.miklos@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.