x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Termelési csoportvezető

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.03.19.
Jelentkezési határidő: 2012.05.25.
Hirdetés azonosító: 400087
lejárt

Győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • termelésben történő aktív részvétel
    • munkatársak – sorkezelő, sori dolgozók – felügyelete, helyettesítése
    • mennyiségi és minőségi utasítások betartása, betartatása
    • alkatrészek minőségi ellenőrzése
  • munkafolyamatokhoz, munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk vezetése
  • üzemi berendezések felügyelete, kezelése, zavarok felismerése, elhárítása
  • áruátvétel és kiadás, a szükséges dokumentumok kiállítása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (műszaki terület)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • vegyészeti területen szerzett tapasztalat és/vagy végzettség
  • targoncavezetői engedély
  • angol vagy német nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Győr

Amit kínálunk:

  • megegyezés szerinti bérezés
  • útiköltség térítés
  • önálló munkavégzési lehetőség

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az andorka.erzsebet@prohuman.hu e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Termelés / Gyártás
Régió
Győr

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése