Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Terméktervező Mérnök

Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.-Terméktervező Mérnök
Hozzáadva 2012.08.29.
Hirdetés azonosító: 435221
lejárt

A munkakör fő feladatai:

  • Konstrukciós tevékenység: sorozatgyártásban lévő termékek belső (QS, IE) ill. külső (vevő) igényre való módosítása, ill. a módosítás végig vitele
  • Konstrukciós tevékenység: új termékek tervezése a vevői és Valeo-s előírások alapján
  • Kapcsolattartás a creteil-i konstrukcióval
  • Új terméktervező mérnökök betanítása
  • SAP törzsadatok lefektetése / változtatása

Elvárásaink:

  • Szakmai felsőfokú végzettség (gépész-, ill. villamosmérnök)
  • CAD ismeretek
  • Önállóság
  • Pontosság
  • Objektivitás
  • Elemző készség
  • Támogatás, másokat fejleszteni tudás készsége
  • PC: szövegszerkesztés (rutinfeladatok elvégzése)
  • PC: táblázatkezelés (rutinfeladatok elvégzése)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás (kommunikációs szint)

Előny:

  • Műanyag-technológiai ismeretek
  • Gépiparban szerzett termelési vagy tervezési tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, pl. SAP (rutinfeladatok elvégzése)
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • CATIA tervezőrendszer ismerete (Solid, Drafting)

Ha az ajánlat felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát küldje el Papp Ibolya HR referens részére postacímünkre (Valeo Auto-Electric Magyarország Kft., Személyzeti osztály, 8200 Veszprém, Piramis u. 1.) vagy e-mailen a lenti címre.

Munkavégzés helye:
Veszprém
Kategória
Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök, Energetika / Villamosság, Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Veszprém

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése