www.cvonline.hu
Terméktámogató mérnök (Support Engineer)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.05.30.
Jelentkezési határidő: 2012.06.03.
Hirdetés azonosító: 362551
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk, hosszú ideje működő, az orvosi képalkotásban és elemzésben használt berendezéseket és szoftvereket fejlesztő amerikai-magyar érdekeltségű cég számára keresünk munkatársat hosszú távú céljaik megvalósítására az alábbi pozícióba:

Terméktámogató mérnök (Support engineer)

Feladatok:

  • Szoftverkomponenseket is tartalmazó orvostechnikai (főleg radiológiai) eszközök folyamatos támogatása globális szinten;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal, valamint a fejlesztési és gyártási területekkel;
  • Szoftver és hardver területet is érintő problémák megoldásának támogatása (mechanikai, áramköri problémák, forráskód vizsgálat, értelmezés);
  • Leszállított készülékek minőségi kifogásainak kezelése;
  • Részvétel minőségbiztosítási feladatokban és évenkénti felhasználói oktatásokban;
  • Egyéb a területhez tartozó ad-hoc feladatok.

Elvárások:

  • Elsősorban villamos- vagy informatikus mérnöki diploma;
  • Kiváló angol nyelvtudás a globális szintű ügyféltámogatáshoz;
  • Erős IT ismeretek (hardver és szoftver is);
  •  Agilitás, ügyfélorientált szemlélet, hosszú távú elkötelezettség;
  • Friss diplomás mérnökök jelentkezését is várjuk;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Minőségügyi, minőségbiztosítási, auditálási tapasztalat vagy tanulmányok;
  • Programozási háttérismeretek;
  • Néhány év munkatapasztalat ügyféltámogató területen.

Amit ajánlunk:

Hosszú távú munkalehetőség, kiváló szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az cv@bluebird.hu  e-mail címre.